Pobierz
Zasady rekrutacji
GeoPrzewodnik

Rozgrywki w IV kolejce KLASK

30.11.2013 r na parkiecie Szkoły Podstawowej nr 6 została rozegrana IV runda siatkarskiej Ekstraklasy Kobiet. Kibice zgromadzeni na trybunach oglądali bardzo zacięte spotkania. Emocji nie brakowało w każdym z meczów.

W pierwszym spotkaniu nasza drużyna zmierzyła się z dotychczasowym liderem tabeli Gaju Team. Nasze dziewczęta dzielnie przeciwstawiły się faworytkom do tytułu. Pierwszy set zakończył się zwycięstwem liderek 25:21. W drugim secie było zdecydowanie więcej emocji. Losy seta ważyły się do ostatniej piłki. Większym doświadczeniem wykazały się siatkarki występujące dawniej w MMKS Łęczyca, który wygrały na przewagi 26:24.

10 minut po wyczerpującym pojedynku z Gaju Team, nasze siatkarki rozpoczęły swoje drugie spotkanie, w którym zmierzyły się z Kasprowiczem Kutno. Mecz zakończył się w trzech setach. Pierwszy set wygrany 26:24. W drugim secie dziewczęta z Kasprowicza wykorzystując nasze zmęczenie wyrównały wynik spotkania wygrywając seta 25:20. W tie breaku lepsze okazały się kutnianki, które wygrały 15:10 i całe spotkanie 2:1.