Pobierz
Zasady rekrutacji
GeoPrzewodnik

Ostatnia kolejka Kalsk i podsumowanie tegorocznej ligi

09.03.2013r rozegrana została ostatnia kolejka Kalsk, w której dwa zwycięstwa odniosła nasza drużyna. Pierwszy mecz - zwycięstwo walkowerem z drużyną GO-Gostynin, w drugim pewne zwycięstwo z Gimnazjum nr 2 Kutno 2:0 (25-8, 25-6).

W klasyfikacji generalnej sezonu 2012/2013 reprezentacja naszej szkoły zajęła V miejsce, pechowo przegrywając IV lokatę z drużyną Troczewskiego Kutno poprzez niekorzystny bilans setów zdobytych do straconych – zabrakło jednego zwycięskiego seta!!!  O wielkości pecha świadczy tez fakt, że w mijającym sezonie nasze siatkarki dwa razy pokonały Troczewskiego i na koniec ligi miały dużo lepszy bilans małych punktów (punkty zdobyte do straconych).

Podsumowując tegoroczna liga była bardzo udana, V miejsce - najlepsze w dotychczasowych występach dziewcząt w lidze, dwie nagrody indywidualne: Miss Foto – Garboś Jagoda, i bardzo cenne zwycięstwo Anety Tomasik w klasyfikacji Najlepiej Punktującej Zagrywką Sezonu 2012/2013r (42 punkty zdobyte bezpośrednio z zagrywki). Należy wspomnieć także o dwóch nominacjach: Justyny Żyto i Anety Tomasik do reprezentacji Ligi, która rozegra w dniu 17.03.2013r mecz z Mistrzyniami Ligi 2012/2013 na uroczystym zakończeniu sezonu.

Dobra gra i dobre wyniki napawają optymizmem na przyszły rok, tym bardziej, że prawie połowę drużyny stanowiły uczennice naszego Gimnazjum, które już w tym roku odniosły bardzo duży sukces zdecydowanie wygrywając Gimnazjalne Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt.